ZAYIFLAMA DİYET

Bir Ayda 10 Kilo Nasıl Verilir?

Bir ayda 10 kiloBir ayda 10 kilo verilir mi?

ZAYIFLAMA & KİLO YÖNTEMİ

Bir ayda 10 kilo vermek istiyorum, nasıl mı? Bir ayda 10 kilo vermek büyük bir başarıdır. Kilo verme planınıza başlamadan önce, neden bu 10 kilo hedefi hedeflediğinizi anlayın. İdeal kilonuza gerçekten 10 kilo verince ulaşacak mısınız? Vücudunuzun yaşla birlikte değiştiğini ve bunun tamamen normal olduğunu unutmayın. Lakin şekerden tamamen kaçının. Bu gerçekten zor olabilir, ancak şaşırtıcı derecede hızlı sonuç verir. Çünkü vücut bunu telafi etmek için fazladan çalışması gerekiyor.

Kabul edelim ki bir ayda 10 kilo vermek kolay değil. Ama hedefiniz bir ayda yaklaşık 10 kiloysa, beslenme planınız mantıklı ve uygulanabilir olması gerekir. Aksi takdirde kilo verme projeniz hüsran ve devam etmeme ile sonuçlanacaktır. Belki ilk olarak 2-3 kilo vererek başlayacaksınız. Böylece sizi daha fazlasını yapmaya teşvik eden başarılı bir başlangıç ​​oluşturacaksınız.

Hızlı ve kilo vermek asla bir bağlamda kullanılmamalıdır. Bir ayda 10 kilo vermek için diyet ve egzersizde değişiklik yapmanızı tavsiye ederim. Genel olarak dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürmek her zaman tavsiye edilir. Ama hızlı bir şekilde çok kilo vermek istiyorsanız öğlen mutlaka karbonhidrattan uzak durmalısınız. Ayrıca akşam yemek yerine protein tozu almalısınız.

Bir ayda sağlıklı 10 kilo vermek için en önemli şey nedir?

Sabırlı olmalısınız ve güvene ihtiyacınız olacak . Bir ayda 10 kilo vermek istiyorsanız bu makaleyi iyice okuyunuz. Bir makine olmadığınızı ve bir insan olduğunuzu unutmayın. Hepimiz kötü bir ruh halinde oluyoruz ve tatlılar için can atıyoruz ya da egzersiz yapmak istemiyoruz. Hedefinize ulaşmak için kendinizi tekrar tekrar zorlamanız gerekecek. Sadece kalorisi azaltılmış bir diyet ve doğru sporun yanı sıra günlük yaşamda daha fazla egzersiz kombinasyonu ile çok fazla kilo verebilirsiniz.

İstenilen kiloya ulaşmanın şartları nelerdir?

Bunun için daha fazla protein içerikli gıda, yağ ve sebze tüketin. Tüm öğünleriniz en az bir protein ve yağ kaynağı içermeli ve düşük karbonhidratlı sebzelerle servis edilmelidir. Bu kurala bağlı kalırsanız, otomatik olarak önerilen miktarda karbonhidrat tüketirsiniz. Bir ayda 10 kilo vermek için bunlarla başlayınız.

Yüksek Proteinli Gıdalar Şunlar:

Deniz Ürünleri : somon, alabalık, karides, ıstakoz vb.

Et Ürünleri: sığır, tavuk, domuz, kuzu, domuz pastırması vb.

Yumurtalar : Omega-3 ile zenginleştirilmiş veya serbest dolaşan yumurtalar en iyisidir. Bu şekilde beslenerek bir ayda 10 kilo verme yolundasınız demektir.
Proteinin önemi yeterince vurgulanamaz. Çünkü sadece onları yiyerek metabolizmanız günde 70 ile 100 kalori daha yakar. Yüksek proteinli diyetler ayrıca yiyecekleri yüzde 55’e kadar daha az düşünmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, gece geç saatte atıştırmak için can atmayı azaltmaya yardımcı olur. Kendinizi o kadar tok hissettirir ki, otomatik olarak günde 450 kalori daha az tüketirsiniz. Kilo vermek söz konusu olduğunda, protein besinlerin bu beslenmenin babası olarak kabul edilir!

#ayda10kilovermek #hızlıkilovermek #hızlızayıflamak #sağlıklızayıflamak #zağlıklıdiyet #birayda #onkilovermek

Başa dön tuşu