PUBG MOBİLE

EN AZ TERCİH EDİLEN 10 PUBG SİLAHI

EN AZ TERCİH EDİLEN 10 PUBG SİLAHI

Son yılların en iyi oyunlarından birisi PUBG MOBİLE. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanan Pubg Mobile’ın silahları da dikkat çekici. Bu yazımızda Pubg silahlarını ele alacağız.

Bedava Pubg Mobile Uc

AWM

En iyi keskin nişancı silahıdır. Üst seviye kask kullanan oyuncuları bile tek hamlede ortadan kaldırabilir. Hasar oranı yüksektir ancak yenileme hızı düşüktür. 15 Adet mermi kapasitesine sahiptir.

KAR 98

Kar 98 pubg mobile keskin nişancı silahlarından birisi olma özelliğindedir. Kafa vuruşları için idealdir. Mermi yenileme hızı diğer silahlara göre düşük olup, 5 adet mermi kapasitesine sahiptir.

KAR98

S12K

Hasar oranı yüksektir ve hızlı ateş eder. Yakın mesafeli çatışmalarda etkilidir. 5 adet mermi kapasitesine sahiptir.

SKS

Uzun mesafeli çatışmalarda bir atış ile rakibi etkisiz hale getirme özelliğinden dolayı pubg oyunu nişancı tüfeği grubundadır. Geri tepme oranı yüksektir. 10 adet mermi kapasitesine sahiptir.

MK14

Nadir bulunan silahtır. Hızlı bir atış hızına sahiptir ve Mermi başına 61 hasar verir. Geri tepme oranı yüksek olup, 10 adet mermi kapasitesine sahiptir.

AWM PUBG

 MINI14

Çok hızlı ateş etme imkanı ve daha fazla şarjör özelliğinden dolayı dikkat çeçidir. 20 adet mermi kapasiteli tek nişancı tüfeğidir.

VECTOR

Pubg mobile oyununda yakın mesafe atışlarında etkilidir. 13 adet mermi kapasitesine sahip olup, mermi başına 31 hasar vermektedir.

AKM

Pubg mobile için çok güçlü bir silahtır ancak geri tepme oranı yüksektir. Hasar oranı yüksek ve vuruş başına 47 hasar veriyor. Geri tepme oranı yüksek olduğu için compensator (dengeleyici) ile kullanılmalıdır.

PUBG AKM

UMP 45

En yüksek hasarlı makineli tüfek grubundadır. Pubg mobile UMP-45 i bu kadar iyi yapan özelliği 0,0092 saniyelik yüksek atış hızı ve yakın mesafeli kavgalarda oldukça verimli olmasıdır. 45 adet mermi kapasitesi bulunmaktadır.

S1897

Pubg mobile oynarken yakın mesafeli çatışmalar için ideal olup çok güçlü hasarlar verir. 5 adet mermi kapasitesine sahiptir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhabalar. Çınar Temizliğe Hoş Geldiniz..