OYUNLAR

Pubg Mobile UC Hilesi 2022

Pubg Mobile UC Hilesi 2022

Pubg Mobile UC Hilesi 2022 en güncel haliyle sizler için aktif olarak çalışmaktadır. Şimdi makalemizi okuyarak ne yapmanız gerektiğine hızlıca başlayınız.

UYARI : Her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılır.

Ücretsiz PUBG Mobil UC

👉👉👉 Sayfa Bağlantısı

 

Pubg UC Hilesi makalemizin sonlarına doğru sırasıyla anlatılmaktadır. Kullanımı basittir!

Pubg Mobile UC Hilesi Nedir?

Pubg Mobile severlerin bildiği üzere oyunda güzel kıyafet, harika ekipmanlar ve Royale Pass’e sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekmekte. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza binlerce bedava UC yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Pubg Mobile Hilesi ile bu mümkün.

Pubg Mobile Hileleri için çalışanına az rastlanıyor diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Bu Hile sitemiz Pubg açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, oyun içinde çalışan UC Hilesi geliştirmiştir. Pubg Hilesi sağlayan sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı adı veya ID ile UC ve BP gönderimi yapar.

Pubg Mobile UC Hilesi 2022

 

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

UC Hilesi 2022 sürümünü yaparak hesabına bedava UC ve BP göndermek isteyenler www.pubguchilesi.com sitemiz üzerinden gönderim yapabilirler. Kullanımı basit UC Hilesi sırasıyla şu adımlarla yapılmaktadır;

 1. Gönderilecek UC ve BP miktarı “+” ve “-” butonlar yardımıyla seçilir.
 2. Ardından “Gönder” butonuna basılır.
 3. Açılan pencerede UC gönderimi yapılacak hesabın oyundaki ID numarası veya kullanıcı adı yazılır.
 4. Platform seçimini Android, iOS, PC ve tümü seçenekleri arasından seçin. Gönderilecek UC miktarının tüm cihazlarda görülmesi için tümünü seçmeniz önerilir.
 5. Gönderilecek UC ve BP miktarı üretimi Pubg Mobile veritabanına sızıldıktan sonra başlar.
 6. Üretim tamamlandıktan sonra sıra hesaba gönderim işlemine geldiğinde indirme adımları penceresi gelecek.
 7. Gönderimin hesabınıza ulaşması için gereken indirme adımlarını yapmanız gerekiyor. Ardından hesabınıza, seçtiğiniz UC ve BP miktarı gönderilmiş olacaktır.

  UC Hilesinde Ban Riski Var Mı?

  Sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Fakat UC Hilesini yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Pubg Mobile Hilesi sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.

Başa dön tuşu