Pubg UC Hilesi 100 Gerçek

Pubg UC alma

Pubg UC almaPubg UC Hilesi 100 Gerçek

Pubg UC Hilesi 100 gerçek nedir? 100 % Çalışan UC Hilesi güvenilir mi? PUBG’de ücretsiz UC mi almak istiyorsun? PUBG’de ücretsiz UC’ye nasıl sahip olunur? Bu soruların cevaplarını arıyorsanız, doğru sayfadasınız. Pubg Mobile oynayan arkadaşlar, PUBG mobile ücretsiz UC’nin değerini bilir. PUBG mobile gitgide gelişmekte ve bununla birlikte rakiplerde güçlenmeye devam ediyor. Fakat Ücretsiz PUBG UC size birçok açıdan kolaylık sağlayabilir. Birçok Pubg mobil oyuncusu, bedava UC hilesi oluşturulmasının mümkün olup olmadığını araştırıyor?

Ücretsiz UC Alma

Bu makalemde en iyi UC üreten 2 web sitesinden bahsedeceğim. Bence ücretsiz UC miktarı, birçok sitenin 20.000 UC, 40.000 UC gibi Pubg UC yi ücretsiz verdiği iddiası kadar büyük değildir. Çünkü hakikaten ücretsiz bir UC sitesi, en fazla ücretsiz 8750 UC miktarı kadar UC sunabilir.

PUBG’nin 2 farklı UC hilesi vardır. Bu kısımda, size faydalı sonuçlar verecek olası ve kolay PUBG UC hilesi hakkında aydınlatacağız.

Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

Pubg UC Hilesi 100 Gerçek için 1. Yol

Öncelikle bilgesozler.com sayfa bağlantısını açın. Sayfa girişinde Pubg Mobile Uc Hilesi 2022 başlığını göreceksiniz. Ayrıca makalenin girişinde Sayfa Bağlantısı yazısına basın ve ücretsiz UC üretme bölümüne gidiniz. Kullanımı çok basittir.

Açılan sayfada ”Üretmeye Başla” kısmına minimum üretim miktarını seçmenizi öneririm. Bu işlemi yaptıktan sonra GÖNDER butonuna basınız. Açılan pencerede karakter bilgisi girin ve platform seçeneğinden size uygun olanı seçin ve DEVAM tuşuna basarak bir sonraki aşamaya geleceksiniz. Bu sırada UC üretimi için 30 saniye kadar bekleyiniz. Gönderimin yapılması için açılan sayfadaki görsel bağlantı onayını yapınız ve UC miktarınızın yüklenip yüklenmediğini kontrol ediniz. Eğer ki yükleme olmamışsa ertesi gün erken bir saatte tekrar deneyiniz. Çünkü sınırlı sayıda yükleme yapıldığından dolayı UC yüklemesi gerçekleşmeyebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorum kısmında sorularınızı yazabilirsiniz. Pubg UC Hilesi 100 Gerçek sorunuzu bu şekilde yorum bölümünden yanıtlamış oluruz. Ayrıca diğer Pubg Mobile ve Online Oyunlar Bültenimize de göz gezdirmeniz sizin faydanıza olacaktır.

UC Hilesi 2023

Pubg UC Hilesi 100 Gerçek için 2. Yol

Her bir flipchart satın aldığınızda Flipchart Jetonları ve Süper Nakit kazanabilirsiniz. Bu süper nakitler, PUBG’de ücretsiz UC almanıza destek olabilir. Bununla beraber Pubg’de ücretsiz 600 UC almak için sadece 600 süper jetona ihtiyacınız var. İşlemi tamamlama adımları basittir:

Öncelikle Telefonunuzdaki Sunum uygulamasına gidin ve aç’a tıklayın.

Daha sonra ödül deposu sekmesini bulun ve açın.

Ardından, 600 süper jetonla yüklenen rs.799 paketi için 600 UC’yi seçin. Bu PUBG mobil paketini ücretli olarak satın almanız gerekiyor.

Uygulama size bir kullanım kodu gönderecektir. Bu uygulama kodu, PUBG UC kuponunuz içindir. Şimdi bu kodu kopyalayın.

Hemen bağlantıyı yapıştırmanız gerekiyor. Ayrıca size PUBG ID’niz sorulacak.

Başarıyla sonuçlandığında 600UC, PUBG hesabınıza yüklenecektir. Şimdi tek yapmanız gereken PUBG uygulamasını açıp hediye bölümüne gitmek.

Bu, PUBG Mobile için ücretsiz UC satın alma işlemidir. Tek ihtiyacınız olan şey süper jeton ve 2 dakika içinde PUBG UC’den ücretsiz satın alma yapacaksınız. Çünkü her zaman ihtiyaç duyduğunuz tüm gelişmiş özellikleri elde etmek için bu UC’leri kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın