OYUNLAR

Pubg Uc Hilesi Nasıl Çalışır?

Pubg Uc Hilesi Nasıl Çalışır?

UC hilesi, siz hesabınıza göndermek istediğiniz miktarda UC ve BP üretir. Üretilen veriler arka planda birtakım algoritma ile bazı işlemlerden geçer. Pubg hilesi, bu işlemlerin ardından kullanıcı adınızı ya da oyundaki kullanıcı id numaranızı veri tabanından bulur ve hesabınıza ekler. Bu işlemler tamamen ücretsizdir ve herhangi bir tehlikesi yoktur. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

Pubg mobile UC hilesi yapabilmek için öncelikle hesabınıza gönderim yapacağınız miktarları seçin. Ücretsiz UC için miktar seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken husus gönderimlerin yoğun olduğu zamanlarda gönderimler aksayabilir. Bu yüzden ilk gönderimizde yüksek miktarda UC seçmemeye özen gösterin. İşlemleri tamamladığınızda gönder butonuna tıklayın. Açılan pencerede hile sizden kullanıcı adınızı ve Pubg Mobile oynadığınız platformu isteyecek. Kullanıcı adı bölümüne oyundaki kullanıcı adı veya kullanıcı id numaranızı girin. Platform seçiminde ise oyunu oynadığınız o anki platformu seçin. Pubg mobile UC hilesi telefon kullanıcıları için IOS ve Android seçenekleri mevcut. Eğer oyunu bilgisayardan oynuyorsanız PC seçeneğini seçmeniz gerekir. Tümü seçeneği yapılan gönderimler bazen aksaklıklar yaşayabiliyor. Bu yüzden hileyi yaparken platform seçimine dikkat etmeniz gerek. Hileyi çalıştırdıktan sonra arkanıza yaslanın ve bekleyin. Bu esnada Pubg UC hilesi arka planda üretimlerine başlayacak.

Doğrulama penceresi karşınıza çıktığında “Doğrulama Aşamalarına Geç” yazan kırmızı buton ile doğrulamaları yapacağınız sayfaya gidin. Bu sayfada 3 adet simge bulunuyor. 1. Simgeyi siteye giriş için, 2. simgeyi Youtube kanalına abone olmak ve bildirimleri açmak için, 3. Simgeyi ise Instagram hesabını takip etmek için kullanacaksınız. Siz bunları yaparken hile algoritması sizi takip eder ve tamamladığınızda gönderimi onaylar. Tüm bu aşamaları yaptıktan sonra üretilen UC hesabınıza yansır. Gönderimler yoğun olduğu zamanlarda 24 saati bulabilir.

PUBG UC

 

Pubg Hilesi Ne Sıklıkla Güncellenir?

Hilenin veri tabanında bulunan UC ve BP miktarları her saat başında güncellenir ve yenisi eklenir. Otomatik güncellenen veri tabanı sayesinde ücretsiz UC kazanmak isteyen tüm kullanıcılar sorunsuz gönderim yapabilirler. Her gün binlerce kullanıcı bedava UC kazanarak oyun zevkini ikiye katlıyor. Gönderim yaptıktan sonra dikkat etmeniz bir gereken konu yeni bir gönderim için 24 saat beklemeniz gerekir. 24 saat içinde tekrar gönderim yapamazsınız. Eğer 24 saat içinde hesabınıza UC gelmediyse bir gün sonra tekrar deneyebilirsiniz. Pubg mobile UC hilesi 2021 yılı boyunca aktif kalacak ve sürekli güncellenecektir. Pubg mobile yeni sezona geçtiği zamanlarda da gönderimlere devam edebilirsiniz. Hile güncellendiği zaman ilk haberdar olan kişilerden olmak için Youtube kanalını takip edip bildirimleri açabilirsiniz.

Ban Riski Var mı?

Hile geliştiricileri kullanıcıların bedava UC kazanırken hesaplarının engellenmemesi için çok uğraştılar ve gelişmiş bir Anti Ban algoritması geliştirdiler. Geliştirilen bu algoritma gönderim sırasında oyundaki hesabınızla ilgili hiç iz bırakmaz. Bu algoritma sayesinde ban riski olmadan gönderim yapabilirisiniz.

Pubg Mobile UC Hilesi Güvenli Mi?

Pubg mobile UC hilesi tamamen güvenlidir. Hileyi kullanırken herhangi bir apk dosyası ya da program indirmenize gerek yok. Bu yüzden virüslü dosya gibi endişeleriniz olmasın. Uchilesi.net SSL güvenlik sertifikası ile korunur ve kullanıcılarını tüm tehditlere karşı antivirüs yazılımları ile korur. Hesabınız çalınır gibi bir korkunuz da olmasın. Çünkü hileyi kullanırken sizden hesap şifresi, facebook giriş bilgileri gibi size özel bilgiler istenmez. Hileyi kullanmak için sadece kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir. Ayrıca hile sadece hesap adınız ile size ücretsiz UC gönderir.

Bu makale #https://www.uchilesi.net/ adresinden alınmıştır.

#pubg #uchileleri #pubguchilesi #pubgmobiluchilesi

Başa dön tuşu